Kraków Live Festival 2018 – zobacz wszystkie szczegóły i rozpiskę godzinową!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów gwiazd takich jak wspomniani wcześniej Kendrick Lamar, Die Antwoord, Martin Garrix czy ogłoszony niedawno A$AP Rocky. Poznaliśmy już wszystkich artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego festiwalu oraz został przedstawiony plan wydarzenia z godzinami poszczególnych występów!

W tym roku Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Headlinerami wydarzenia są między innymi takie sławy jak Kendrick Lamar czy Martin Garrix, jednak na scenie nie zabraknie także występów polskich wykonawców takich jak Daria Zawiałow czy Mery Spolsky. Organizator wydarzenia udostępnił również w ostatnich dniach rozpiskę godzinową poszczególnych występów:

Bilety na Kraków Live Festival 2018 są nadal dostępne. Można je nabyć za pośrednictwem stron www.alteralt.pl, www.ebilet.pl oraz stacjonarnie w sklepach EmpikSaturn i Media Markt.

FINAL TICKETS (od 8.08)

karnet – 399 zł
karnet + pole namiotowe – 459 zł
bilet jednodniowy – 229 zł
dopłata – pole namiotowe – 60 zł

Bilety dla dzieci od 3 do 10 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus