Koncerty Eda Sheerana w Warszawie już za nami!

Ten weekend był pełen wrażeń dla fanów Eda! Artysta zagrał dwa koncerty w naszym kraju w ramach trasy promującej krążek “Divide”.

11 i 12 sierpnia, Sheeran wystąpił na PGE Narodowym w Warszawie. Śmiało można stwierdzić, że koncerty spełniły oczekiwania, artysta porwał publikę, bawił przemowami między piosenkami i oczywiście zachwycał głosem. Fani byli jednak najbardziej zachwyceni faktem, że w sobotę na bis wrócił w koszulce z Orzełkiem!

Nie zabrakło największych hitów z albumu “Divide”, takich jak “Shape Of You”, “Castle On The Hill”, “Perfect” czy “Happier”. Ed wykonał także kilka utworów z płyty “X” – między innymi “Sing”, “Don’t”, “Bloodstream” i “One”. Już po pierwszej piosence Sheeran okrzyknął nas najgłośniejszym tłumem na trasie, a koncerty zaliczył do swojego “Top 3”.

Fani przygotowali liczne niespodzianki i koncertowe akcje – w sobotę na trybunach powstała biało-czerwona flaga ze światełek, natomiast w niedzielę podnieśli papierowe serduszka w kolorach albumów Eda!

Artysta zakończył koncert słowami “Do zobaczenia wkrótce!”, więc mamy nadzieję, że niedługo wróci do naszego pięknego kraju.

Ekipa Eda jest w szoku, fankluby Sheerios z całego świata zaniemówiły… Niesamowici 🇵🇱

Opublikowany przez Ed Sheeran Poland Sobota, 11 sierpnia 2018

Podczas wizyty w Polsce, Ed dostał liczne wyróżnienia:
Divide Album: Diamond 💎
A także za single:
Shape Of You: 2x Diamond
Perfect: Diamond
Castle On The Hill: 3x Platinum
Galway Girl: 3x Platinum
Happier: Platinum
Dive, Nancy Mulligan, What Do I Know?, Supermarket Flowers, How Would You Feel (Paean), New Man, Barcelona: Gold

Udostępnij na Google Plus