Kim Petras prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “All The Time”

Kim Petras, niemiecka wokalistka i autorka tekstów która swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez niemiecką wytwórnię oraz dzięki medialnemu szumowi wokół przeszłości artystki, udało jej się zdobyć popularność w takich serwisach jak YouTube oraz MySpace. W ostatnich miesiącach wokalistka zdążyła zaprezentować już szereg swoich utworów, które zdobyły spory rozgłos w sieci, a dziś do sieci trafił kolejny!

Piosenka “All The Time” to najnowsza kompozycja wokalistki Kim Petras, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 24 sierpnia tego roku. Jest to już kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu artystki, którego data premiery nie jest na ten moment znana. Za produkcję tego numeru odpowiadają Dr. Luke, Cirkut oraz Aaron Joseph.

Kim Petras / BunHead

Kim Petras / BunHead

Przypomnijmy, że Kim Petras ma na swoim koncie już jedną EP-kę oraz kilka singli, a jej muzyczny dorobek zamyka na ten moment utwór “I Don’t Want It At All”, który zdobył spory rozgłos w sieci oraz pozwolił artystce na pokazaniu się szerszej publice. Premierowego utworu “All The Time” możecie posłuchaj poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka od Kim?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus