Kiesza powraca z nowym singlem! Zobacz teledysk do piosenki “Phantom of the Dance Floor”

Kanadyjska wokalistka Kiesa Rae Ellestad, znana szerszej publiczności jako Kiesza, po wielkim sukcesie swojego singla “Hideaway” oraz później albumu “Sound of a Woman” w 2014 roku nie kazała długo na siebie czekać i podzieliła się ze słuchaczami premierowymi utworami. Wszystko jednak stanęło w miejscu i wydawać się mogło, że plany te zostały zaniechane. Nie wszystko jednak stracone, gdyż Kiesza po ostatnich zapowiedziach powróciła z nowym utworem!

Piosenka “Phantom of the Dance Floor” to premierowa kompozycja kanadyjskiej wokalistki Kieszy, która trafiła do sprzedaży oraz serwisów streamingowych 10 sierpnia nakładem własnej wytwórni Reverse Psycho Logic. Do sieci trafił również teledysk, którego premiera nastąpiła jeszcze 9 sierpnia (polskiego czasu). Sam utwór jest zapowiedzią nowej ery w karierze wokalistki, a w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać kolejnej dawki muzyki od Kieszy!

Kiesza / Reverse Psycho Logic

Przypomnijmy, że kanadyjska wokalistka Kiesza zdobyła popularność swoim jak dotąd największym hitem “Hideaway” z 2014 roku, który zdobył szczyty list przebojów w wielu krajach, m.in. w Belgii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii czy w Rosji. Po wydaniu krążka “Sound of a Woman” oraz jego promocji, wokalistka zaprezentowała szereg nowych piosenek, lecz żadna z nich nie odniosła dużego sukcesu, a sami fani nie doczekali się do tej pory również kolejnego krążka od wokalistki. Wszystko to się ma jednak zmienić i już wkrótce artystka zaserwuje nam nową muzykę. Teledysk do premierowego singla “Phantom of the Dance Floor” prezentujemy Wam poniżej. Tęskniliście za Kieszą?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus