Jess Glynne prezentuje nową piosenkę! Zobacz teledysk do utworu “All I Am”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Jess Glynne przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Po premierze debiutanckiego krążka artystki “I Cry When I Laugh”, z którego pochodziły takie hity jak “Real Love” nagrane z grupą Clean Bandit czy “Hold My Hand”, Glynne skupiła się nad nowym materiałem, a pierwszym singlem z nadchodzącego albumu była kompozycja “I’ll Be There”. Teraz przyszedł czas na kolejną zapowiedź!

Piosenka “All I Am” to kolejna zapowiedź nadchodzącego krążka angielskiej wokalistki Jess Glynne – “Always In Between”, którego premiera zaplanowana jest na 12 października (wstępnie był to 21 września) nakładem wytwórni Atlantic Records. Premierowy utwór trafił do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 17 sierpnia, tego samego dnia do sieci trafił również teledysk promujący najnowszą piosenkę. W klipie wokalistka dziękuje za wszystko co spotkało ją w życiu i jest wdzięczna losowi za to, że może dzielić się swoją muzyką ze światem.

Jess Glynne / Atlantic Records

Jess Glynne / Atlantic Records

Przypomnijmy, że Jess Glynne zdobyła ogromną popularność w Wielkiej Brytanii po gościnnym udziale w singlach grup Clean Bandit oraz Route 94, z którymi nagrała utwory “Rather Be” oraz “My Love”. Ostatnio wokalistkę można było usłyszeć w najnowszej kompozycji grupy Rudimental “These Days” z udziałem Dana Caplena i rapera Macklemore’a oraz w jej własnej piosence “I’ll Be There”. Teledysk do premierowej kompozycji “All I Am” prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na krążek Jess?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus