Janet Jackson powraca. Zobacz teledysk do “Made For Now”

Janet Jackson to niezaprzeczalna legenda muzyki pop. Do dnia dzisiejszego sprzedała ponad 100 milionów sztuk albumów pozostając jedną z najlepiej sprzedających wokalistek wszech czasów obok Madonny. Kariera ikony nabrała zupełnie innego kierunku po występie na SuperBowl z Justinem Timberlake’m, podczas którego Timberlake zdarł część kostiumu Jackson i odsłonił pierś. Za incydent cenę zapłaciła kariera Janet. Teraz młodsza siostra Michaela Jacksona gotowa jest na powrót – wydała właśnie nowy teledysk do utworu “Made For Now” z Daddym Yankee. 

Janet Jackson powróciła z nowym singlem “Made For Now” wraz z Daddym Yankee. Swój debiut zaliczyło również barwne wideo wyreżyserowane przez Dave’a Meyersa.

“Made for Now” to pierwsza piosenka od Jackson od wydania krążka z 2015 roku zatytułowanego “Unbreakable”, w którym mogliśmy usłyszeć również Missy Elliott na “Burnitup!” i J. Cole’a na “No Sleeep.”

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus