Ewa Farna i Ramona Rey jurorkami w “All together now”

Już jesienią w Polsacie zadebiutuje nowe muzyczne show “All together now”. Oryginalna wersja programu stała się hitem w Wielkiej Brytanii. Główną jurorką jest w nim Geri Halliwell ze Spice Girls. W Polsce jury przewodzić będzie Ewa Farna. Produkcja potwierdziła kolejną jurorkę, którą jest Ramona Rey.

Ramona Rey, na co dzień kojarzona z muzyką elektroniczną i alternatywą, jest gruntownie wykształconą wokalistką. Kilka lat temu ukończyła Szkołę Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a później Akademię Muzyczną w Gdańsku, dzięki której może się pochwalić dyplomem śpiewaczki operowej. Co więcej Ramona na co dzień uczy śpiewu innych, co gwarantuje rzeczowe i sprawiedliwe oceny. Ewa Farna ma już doświadczenie w byciu jurorem. Jako nastolatka zasiadała w jury czeskiego “Superstar”, a w Polsce oceniała już występy w “X Factor” i “Idolu”.

W programie “All together now” występ każdego ze śpiewających uczestników oceni aż 100-osobowe jury złożone z osób, które również kochają śpiewać. Nie każdy jednak będzie mógł skomentować występ, a uznanie dla uczestnika wszyscy będą okazywać poprzez wstanie z miejsca i śpiewanie razem z nim. Program zapowiadany jest jako najbardziej rozśpiewane show w Polsce.

Wielka Brytania właśnie produkuje drugą edycję show. Czy u nas także okaże się hitem, przekonamy się już wkrótce.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus