Edyta Górniak z nowym utworem. Posłuchaj “Tylko Ty”

Edyta Górniak powróciła z nowym utworem. W sieci pojawiła się piosenka “Tylko Ty” pochodząca z filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Produkcja pojawi się w kinach już 31 sierpnia.

Przypominamy, że na początku tego roku, Edyta Górniak nagrała piosenkę do serialu TVP “Leśniczówka”. Jak mówiła wtedy: –  Muzykę filmową traktuję zawsze jako indywidualne, niezależne projekty, które płyną własnym nurtem. Muszę przyznać, że tak niebywale mocnego w swojej łagodności utworu nie miałam w swoich rękach już bardzo dawno. I z radością podjęłam wyzwanie uspokojenia myśli w studio nagraniowym, a także użycia kolorytu wokalu, z którego rzadko korzystam. Wszystko nas dziś pogania, irytuje nasz umysł i każe robić wszystko bez zatrzymania i zastanowienia– powiedziała o nowym utworze Edyta Górniak w rozmowie z Onet.pl

Na tym jej przygoda z muzyką w tym roku się nie skończyła. Właśnie ukazał się teledysk do “Tylko Ty” z filmu “Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Jak wam się podoba?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus