Demi Lovato przerwała milczenie

Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym dziękuję najbliższym oraz fanom, a także oznajmia, że ponownie podjęła walkę z uzależnieniem.

“Zawsze byłam otwarta, mówiąc o swojej podróży związanej z uzależnieniem. Nauczyłam się już, że ta choroba to coś, co nie znika, nie kończy się z czasem. To coś, z czym muszę sobie poradzić i jeszcze tego nie zrobiłam.

Chciałabym podziękować Bogu za to, że pozostawił mnie żywą i w dobrym stanie. Moim fanom, którym jestem na zawsze wdzięczna za okazaną miłość i wsparcie przez ostatni tydzień i nie tylko. Wasze pozytywne myśli i modlitwy pomogły mi przejść przez ten ciężki okres.

Chcę także podziękować mojej rodzinie, zespołowi i obsłudze Cedars-Sinai, którzy byli przy mnie cały ten czas. Bez nich nie pisałabym teraz do Was tego listu.

Potrzebuję teraz czasu, by się wyleczyć i skupić się na mojej trzeźwości i drodze do zdrowia. Miłość, którą mi okazaliście nigdy nie zostanie zapomniana i nie mogę się doczekać dnia, w którym będę mogła powiedzieć, że z tego wyszłam.

Będę dalej walczyć ❤️

Demi”

Przypomnijmy, że 24 lipca artystka została zabrana do szpitala ze względu na podejrzenie przedawkowania narkotyków i jest hospitalizowana do dziś. Trzymamy kciuki, aby Demi wkrótce wyszła z nałogu.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus