David Guetta i Anne-Marie w teledysku do wspólnego utworu “Don’t Leave Me Alone”

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent tym razem postawił na towarzystwo brytyjskiej wokalistki Anne-Marie. Efektem ich współpracy była zupełnie nowa kompozycja muzyczna w sam raz na lato, która doczekała się właśnie teledysku!

Piosenka “Don’t Leave Me Alone” to najnowsze dzieło producenta Davida Guetty nagrane z udziałem brytyjskiej wokalistki Anne-Marie. Artystka ma na swoim koncie już m.in. kolaboracje z grupą Clean BanditRudimental czy DJ-em Marshmello. Wspólna kompozycja Guetty i Marie trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 26 lipca, a w serwisie YouTube pojawiło się również animowane lyric video. Prawie miesiąc później, czyli 20 sierpnia do sieci trafił również teledysk promujący najnowszą kompozycję autorstwa obojga artystów!

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej “Listen Again”, który promował utwór “Bang My Head” nagrany z Sią i Fettym Wapem. Natomiast wokalistka Anne-Marie obecnie promuje swój debiutancki krążek “Speak Your Mind”, który wygenerował m.in. takie hity jak “Alarm”“Ciao Adios” czy “Friends”. Teledysk do utworu “Don’t Leave Me Alone” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus