Cher Lloyd szykuje się na powrót!

Pamiętacie ją jeszcze? Angielska piosenkarka i autorka tekstów zyskała sukces w 2010 roku dzięki udziale w siódmej edycji brytyjskiego programu telewizyjnego “The X Factor”, gdzie udało jej się dość aż do półfinału. Po zakończeniu show wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Syco.

Jej debiutancki album “Sticks + Stones” ukazał się 7 listopada 2011. Promowany był przez single “Swagger Jagger”, który zadebiutował na 1 miejscu UK Singles Chart, With Ur Love” nagrane w duecie z Mike Posnerem oraz “Want U Back”, które wspięło się na 12 miejsce w Stanach Zjednoczonych.

27 maja 2014 ukazała się jej druga płyta zatytułowana “Sorry I’m Late”. Znajduje się na niej 11 utworów, a sam tytuł nawiązuje do wielokrotnie przekładanej premiery wydawnictwa. Materiał był promowany singlami “I Wish” nagranym we współpracy z raperem T.I. oraz “Sirens”. W międzyczasie Cher wystąpiła gościnnie w utworze “Really Don’t Care” Demi Lovato.

W 2016 roku Lloyd wydała singiel “Activated”, który miał być zapowiedzią nowej ery, jednak chwilę później wokalistka zniknęła zarówno z muzycznego świata, jak i z mediów społecznościowych. Wkrótce podzieliła się informacją o ciąży. Ojcem dziecka jest Craig Monk, którego poślubiła w 2013 roku. W maju urodziła córeczkę, jednak wyznała, że mimo wszystko przez ten czas ciężko pracowała spędzając czas w studio i pisząc piosenki na swój trzeci krążek.

Na swoim Instagramie Cher opublikowała dziś zdjęcie, które przedstawia kulisy sesji zdjęciowej. Czy to sesja okładkowa? Jak długo będziemy musieli czekać na CL3? Tego nie wiemy, jednak jak widać wszystko rusza z miejsca i nie możemy się doczekać efektów!

https://www.instagram.com/p/BmLv_w5lyN4/

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus