Brooke Hogan powraca! Posłuchaj najnowszego singla “Ride the WAV”

Córka zapaśnika i gwiazdy tabloidów Hulka Hogana, Brooke Hogan zaistniała w świecie muzycznym m.in. za sprawą swoich dwóch studyjnych albumów. Młoda gwiazda reality show szybko zyskała popularność, a jej muzyka trafiła do dosyć szerokiego grona odbiorców. Niestety nie wszystko poszło tak jak powinno i po pewnym czasie wokalistka ograniczyła się do sporadycznej aktywności w kręgach muzycznych. Wszystko się być może jednak zmienić, gdyż do sieci trafił nowy utwór wokalistki wydany pod szyldem pierwotnej wytwórni!

Piosenka “Ride the WAV” to najnowszy singiel amerykańskiej gwiazdy reality show Brooke Hogan, który wydany został 17 sierpnia pod szyldem wytwórni SoBe Entertainment (która sprawowała pieczę nad dwoma studyjnymi krążkami wokalistki). Utwór został napisany przez artystkę wraz z pomocą Jariusa Browna i YNIQ’a, który wraz z Vinny’m Venditto są odpowiedzialni za jego produkcję. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły aktywności artystycznych Brooke, lecz trzymamy kciuki, że to początek czegoś większego!

Brooke Hogan / SoBe Entertainment

Przypomnijmy, że Brooke Hogan znana jest głównie za sprawą reality show, w którym m.in. wraz z ojcem, zapaśnikiem zdobyła popularność. Wokalistka ma na swoim koncie dwa albumy studyjne – “Undiscovered” i “The Redemption”, z których wydała takie utwory jak “About Us” czy “Hey Yo!”. W późniejszym czasie gwiazda wydała jeszcze kilka EP-ek oraz singli własnym sumptem. Premierowej kompozycji “Ride the WAV” możecie odsłuchać poniżej. Czekaliście na powrót Brooke?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus