Broods prezentują premierowy utwór! Posłuchaj piosenki “Eyes a Mess”

Duet Broods, składający się z wokalistki Georgii Nott i jej starszego brata Caleba odpowiedzialnego za produkcję, po przerwie powraca z nową muzyką. W ostatnich tygodniach rodzeństwo zaprezentowało zupełnie nowy utwór “Peach”, a tymczasem do sieci trafił kolejny utwór!

Utwór “Eyes a Mess” to premierowa kompozycja duetu Broods, która zawiera elementy dwóch innych piosenek autorstwa wokalisty Gotye – “Eyes Wide Open” i “Hearts a Mess” wydanych w przeszłości.  Piosenka miała swoją premierę 28 sierpnia tego roku i tego samego dnia trafiła również do serwisów sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Rodzeństwo obecnie przygotowuje się do wydania trzeciego studyjnego albumu, który promuje do tej pory utwór “Peach”. Natomiast dokładna data premiery krążka nie jest jak na razie znana.

Dyskografię grupy zamyka wydany jeszcze w 2016 roku album “Conscious”, który na listach sprzedaży w Nowej Zelandii i Australii zajął odpowiednio pierwszą i drugą pozycję. Duet ma na swoim koncie trasę koncertową obejmującą wymienione wcześniej kraje oraz wybrane rejony Ameryki Północnej czy Europy. Kompozycji “Eyes a Mess” możecie posłuchać poniżej.

Czekacie na nową muzykę od Broods?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus