Billboard podaje, że album Nicki zadebiutuje na #2. Nicki: “FAKE NEWS. Mój album jest #1!”

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od dłuższego czasu przygotowywała i dopracowywała materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawiała się na listach przebojów głównie za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, a fani raperki głodni byli jej nowych utworów. Teraz po wydaniu czwartego albumu “Queen” wiemy już jak krążek poradził sobie w listach przebojów.

“Queen” to tytuł czwartego albumu amerykańskiej raperki Nicki Minaj, którego premiera zaplanowana była pierwotnie na 15 czerwca, ale finalnie płyta trafiła do sprzedaży tydzień temu. Wydawnictwo promowały m.in. takie utwory jak “Barbie Tingz” oraz “Chun-Li”. Wiemy już, że “Queen” zadebiutuje na #2 na liście sprzedaży w Stanach. Nicki wyprzedził Travis Scott, którego album “Astroworld” po raz drugi zdobył szczyt listy Billboard 200.

Niestety Nicki nie wierzy wciąż w dane i twierdzi w swoich mediach społecznościowych. Gdy pojawiły się pierwsze raporty sprzedaży od HDD, Minaj stwierdziła, że to “Fake News”.

Gdy Billboard podał zbliżone dane, które mówiły o tym, że Minaj zajęła #2 miejsce, raperka stwierdziła najwyraźniej, że ani HDD ani Billboard nie są miarodajnym dostawcą danych mówiących o sprzedaży, gdyż stwierdziła… że zajęła #1 miejsce.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus