Bajm świętuje 40-lecie. Co zespół przygotował dla swoich fanów?

W 1978 roku w Lublinie powstał Bajm. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, który ma na swoim koncie niezliczoną ilość przebojów. Z okazji okrągłego jubileuszu, Beata Kozidrak i jej ekipa wyruszą w specjalną trasę koncertową. To jednak nie koniec niespodzianek. Jeszcze w tym miesiącu ukaże się album z największymi przebojami Bajmu!

„Piechotą do lata”, „Biała armia”„Szklanka wody”, czy też najnowszy singiel „My” znajdą się na wspomnianym wydawnictwie, które nosi tytuł „Bajm – Best of”. Jego premiera zapowiadana jest na 31 sierpnia 2018 roku. Na dwupłytowym wydawnictwie znajdziemy ponad trzydzieści hitów. Płyta ukaże się także na winylu.

Zespół wyruszy także w specjalną, jubileuszową trasę koncertową odwiedzając Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę. Spektakularne multimedialne show, trwające 2,5 godziny, przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra.

 

Tracklista jubileuszowej płyty:

CD 1
1. Piechotą do lata
2. Nie ma wody na pustyni
3. Józek, nie daruje Ci tej nocy
4. Co mi Panie dasz
5. Prorocy świata
6. Żal prostych słów
7. Małpa i ja
8. Diament i sól
9. Przyjaciel
10. Dziesięć przykazań
11. Płomień z nieba
12. Nagie skały
13. Różowa kula
14. Żywe cienie
15. Płynie w nas gorąca krew
16. Dwa serca, dwa smutki
17. Ta sama chwila

CD 2
1. Biała armia
2. Miłość i ja
3. Lola Lola
4. Jezioro szczęścia
5. O Tobie
6. Wiosna w Paryżu
7. OK. OK. Nic nie wiem, nic nie wiem
8. Lublin – Grodzka 36a
9. Szklanka wody
10. Góra Dół
11. Być z Toba
12. Plama na ścianie
13. Krótka historia
14. Myśli i słowa
15. U stóp szklanych gór
16. Bądź częścią mnie
17. My

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus