Aurora powraca do Polski! Kiedy i gdzie zagra wokalistka?

Norweska wokalistka Aurora powraca do Polski, by zagrać już wkrótce koncert dla fanów jej twórczości! Po wydanym w 2016 roku krążku, artystka niebawem zaprezentuje nowy materiał, który polscy fani będą mogli usłyszeć już 18 stycznia w warszawskim Palladium!

Aurora Aksnes to 22-letnia wokalistka pochodząca z Norwegii, a jej skandynawskie korzenie są mocno zauważalne w muzyce, którą tworzy już od ponad połowy swojego życia. Swoje pierwsze utwory napisała mając zaledwie dziesięć lat. Jest samoukiem gry na pianinie, co więcej do dziś nie potrafi czytać nut, lecz to nie przeszkadza jej w tworzeniu niesamowitych i dojrzałych kompozycji, jednocześnie przekładając swoje malownicze inspiracje na klawisze pianina. Jej debiutancka EP-ka “Running with the Wolves” skradła serca milionów słuchaczy oraz zwróciła uwagę blogowego środowiska muzycznego, tym samym w pełni odkrywając ogromny potencjał i talent młodej artystki.

Natomiast 11 marca 2016 roku nakładem wytwórni Decca Record ukazał się debiutancki krążek młodej wokalistki zatytułowany “All My Demons Greeting Me as a Friend”. Album, mimo tego, że jest pierwszą płytą Norweżki, został bardzo wysoko oceniony przez krytyków i dziennikarzy muzycznych z całego świata. Premiera “All My Demons Greeting Me as a Friend” była odpowiednio długo podsycana przez początkującą artystkę sukcesywnie singlami. W tym roku Aurora skupia się na tworzeniu nowej płyty – choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, album ma ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku. To oznacza, że na warszawskim koncercie publiczność z pewnością usłyszy najnowsze utwory artystki!

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead, wokalistka Aurora już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w klubie Palladium już 18 stycznia 2019 roku. Wejściówki na koncert będzie mogli nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn już od środy, 8 sierpnia od godz. 10:00. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Aurora: 18.01.2019 Warszawa, Palladium

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus