Ariana i Nicki wydadzą album tego samego dnia!

Nicki przesunęła datę premiery albumu na 17 sierpnia, ponieważ w jednym z utworów wykorzystała fragment kompozycji legendarnej Tracy Chapman.

„Jest nagranie na „Queen”, które uwzględnia jednego z najlepszych raperów wszechczasów. Nie miałam pojęcia, że jest to sampel legendarnej Tracy Chapman – zostawić datę premiery tak, jak jest i stracić nagranie? Czy może zatrzymać nagranie i przesunąć datę? Przesuwamy „Queen” o jeden tydzień?” – napisała Minaj na Twitterze, po czym dodała sondę i pozwoliła fanom zdecydować.

Chwilę później internet obiegła informacja, że Nicki Minaj i Ariana Grande obie wydadzą swoje czwarte studyjne albumy 17 sierpnia. Fani obu artystek zaczęli się martwić, że wyścig na szczyt listy Billboard 200 zaszkodzi ich przyjaźni.

“Ja i Nicki zaśmiałyśmy się” – Grande skomentowała całe zamieszanie, po czym odpisała kilku fanom – “Czy to dzieje się naprawdę? Chyba przestanę się tu logować. Nicki to moja siostra! Wyjaśnia sprawy związane z próbką. Kupujcie i streamujcie “Sweetener” i “Queen” 17 sierpnia. Te wszystkie liczby nie znaczą tak wiele dla artystów, jak dla was. Po prostu chcemy, żebyście wysłuchali naszych projektów.”

Niech żyje girl power!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus