Ariana Grande we wzruszającym wywiadzie dla Apple Music

Wokalistka opowiedziała kilka słów o swoim nowym albumie “Sweetener”, a także otworzyła się na temat tragedii w Manchesterze.

“W trakcie trwania swojej kariery wypuściłam dużo pop ‘bangerów’, więc teraz chciałam zrobić coś zupełnie innego, coś co płynie prosto z serca i z czym się utożsamiam. Jest mi bardzo miło, że wszyscy to zrozumieli.” – opowiada Ariana o swoim najnowszym wydawnictwie.

Poruszono także temat piosenki “Get Well Soon”, która trwa dokładnie 5 minut i 22 sekundy, a także jest zakończona 30-sekundową ciszą. Jest to hołd na cześć ofiar ataku w Manchesterze, który miał miejsce 22 maja 2017 roku na koncercie wokalistki i zginęły w nim 22 osoby.

“Ten utwór jest o tym, aby być dla siebie nawzajem, wspierać się i pomagać sobie w najtrudniejszych momentach. Chciałam sprawić, że ludzie poczują się trochę lepiej i zapewnić ich, że nie są sami. Ta piosenka nie jest tylko o tragedii, ale także o walce z własnymi demonami i zaburzeniami lękowymi. Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne, a ludzie są zbyt zajęci, by poświęcić mu wystarczająco dużo uwagi. Chciałam was wszystkich otulić swoją muzyką i czuję, że tekst tej piosenki dodaje mi odwagi (…). Ludzie będą już na zawsze dotknięci tą tragedią i to zupełnie zmienia sposób postrzegania życia, nagle chcesz być bardziej obecny, gonić pozytywne wibracje, cieszyć się każdą chwilą i nie dać się już więcej zastraszyć. Skończyłam trasę [Dangerous Woman] by dać przykład swoim fanom. Nie chcę, by dali się zastraszyć, bo to jest właśnie to, czego oni chcą.”

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus