Allie X prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Not So Bad in LA”

Kanadyjska piosenkarka Alexandra Ashley Hughes, znana na scenie muzycznej jako Allie X, od jakiegoś czasu pracowała nad następcą bardzo dobrze przyjętego krążka “CollXtion II”, a nowy album usłyszymy już niedługo. W ciągu ostatnich miesięcy artystka zaprezentowała również światu kilka premierowych kompozycji takich jak “Focus” czy ostatnio “Not So Bad in LA”, do którego właśnie artystka zaprezentowała teledysk!

Piosenka “Not So Bad in LA” to najnowszy singiel kanadyjskiej wokalistki Allie X, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 13 lipca tego roku. Utwór wraz z wydaną wcześniej kompozycją “Focus” promują nadchodzący album “Super Sunset”, którego premiera zaplanowana jest na jesień. Prawie miesiąc po premierze piosenki “Not So Bad in LA” do sieci trafił również teledysk promujący singiel.

Allie X / Allie X Canada

Przypomnijmy, że “CollXtion II” jest debiutanckim krążkiem Allie X, który trafił do sprzedaży w 2017 roku. Oprócz tego artystka do tej pory wydała także dwie EP-ki, z których ostatnia oficjalna to “Catch” wydana trzy lata temu. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły nadchodzącego albumu “Super Sunset”, a w oczekiwaniu na wydawnictwo prezentujemy Wam premierowy teledysk artystki do utworu “Not So Bad in LA”. Jak Wam się podoba klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus