Zedd prezentuje nowy utwór! Posłuchaj kompozycji “Happy Now”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanych ostatnio takich singlach jak “Get Low” z Liamem Paynem, “Stay” z Alessią Carą czy “The Middle” z Maren Morris i duetem Grey nadszedł teraz czas na kolejny utwór!

Utwór “Happy Now” to kolejny singiel promujący nadchodzący trzeci album DJ-a i producenta Zedda, który ukaże się nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka zadebiutowała 20 lipca w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych i usłyszymy w niej wokalistkę Elley Duhé, która znana jest z takich kompozycji jak “Millennium” czy “Immortal”. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ-a wraz z pomocą Linusa Wiklunda. Prawdopodobnie w najbliższym czasie możemy się również spodziewać teledysku do utworu “Happy Now” jednak na ten moment nie są znane jego szczegóły.

Zedd / Interscope Records

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album “True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye SivanSelena Gomez czy Jon Bellion. Nie są znane na ten moment szczegóły lub data wydania kolejnego krążka oraz czy DJ ma takei plany na najbliższe miesiące. Najnowszego utworu Zedd’a “Happy Now” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus