Zayn prezentuje nowy singiel! Posłuchaj piosenki “Sour Diesel”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Autor hitu “Pillowtalk” już niedługo zaprezentuje swój nadchodzący krążek. W ostatnim czasie Zayn skupił się na coverach innych artystów, lecz dzisiaj zaprezentował również kolejny singiel!

Utwór “Sour Diesel” już kolejna zapowiedź od Zayna, która miała swoją premierę 18 lipca w serwisie YouTube i serwisach streamingowych oraz trafiła do sprzedaży cyfrowej. Piosenka została wyprodukowana przez Maraya oraz Roba Cavallo. Teledysk do premierowej kompozycji będzie miał premierę prawdopodobnie bardzo niedługo, gdyż sam wokalista opublikował już w serwisie społecznościowym jego zwiastun.

Zayn / RCA Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do pierwszego miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie wokalista wydał utwory “Dusk Til Down”“Let Me” oraz “Entertainer”. Premierowej kompozycji “Sour Diesel” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus