Twenty One Pilots wystąpią w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają?

Twenty One Pilots powracają po kilkuletniej przerwie. Zespół zaprezentował swój pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo “Trench” oraz zapowiedź trasy koncertowej. Po wyprzedanym w ekspresowym tempie koncercie na Torwarze w 2016 roku muzycy wracają do Polski, by zagrać 15 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie!

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu “Twenty One Pilots”. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album – “Regional At Best” i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne – zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta – “Vessel”, promowana przez singiel “Car Radio”.

Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę.  W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę – “Blurryface”. Singiel “Stressed Out” stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. Wkrótce ukaże się nowy album formacji, który będzie promowany ogólnoświatową trasą koncertową The Bandito Tour. Płyta zatytułowana “Trench” promowana singlem “Jumpsuit” ukaże się 5 października!

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Twenty One Pilots już wkrótce wystąpią w Łodzi! Wydarzenie będzie mieć miejsce na łódzkiej Atlas Arenie już 15 lutego 2018 roku. Wejściówki na koncert będzie mogli nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn już od piątku, 10 lipca od godz. 10:00. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Twenty One Pilots: 15.02.2019 Łódź, Atlas Arena

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus