Twenty One Pilots w teledysku do utworu “Nico and the Niners”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, po skończonej trasie koncertowej promującej poprzedni krążek postanowili zrobić sobie przerwę od mediów oraz w ciszy zająć nagrywaniem materiału na nowy album. Na szczęście fani nie muszą już dłużej czekać, gdyż grupa oficjalnie powróciła z nowym materiałem oraz trasą koncertową!

Piosenka “Nico and the Niners” to utwór zapowiadający piąty już album Twenty One Pilots zatytułowany “Trench”, który trafi do sprzedaży nakładem wytwórni Fueled by Ramen już 5 października. Kompozycja wraz z pierwszym singlem promującym “Jumpsuit” miały swoją premierę 11 lipca w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej, a do piosenki “Jumpsuit” został już też wydany teledysk promujący. Fani piosenki “Nico and the Niners” mogą również odetchnąć z ulgą, gdyż do tego utworu również powstał teledysk, który ujrzał światło dzienne 26 lipca w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Twenty One Pilots zamyka wydany w 2015 roku album “Blurryface”, który promowały takie utwory jak “Heavydirtysoul”, Ride” czy hitowe “Stressed Out”. Warto także wspomnieć, że w listopadzie 2016 roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej hali Torwar. Tym razem fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Twenty One Pilots powrócą do Polski w lutym w ramach trasy “The Bandito Tour”, która będzie promować nadchodzący krążek. Czekaliście na powrót Twenty One Pilots?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus