Twenty One Pilots powracają! Zobacz teledysk do najnowszego singla “Jumpsuit”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, po skończonej trasie koncertowej promującej poprzedni krążek postanowili zrobić sobie przerwę od mediów oraz w ciszy zająć nagrywaniem materiału na nowy album. Na szczęście fani nie muszą już dłużej czekać, gdyż grupa oficjalnie powraca z nowymi utworami, albumem oraz trasą koncertową!

Piosenka “Jumpsuit” to pierwszy singiel zapowiadający piąty już album Twenty One Pilots zatytułowany “Trench”, który trafi do sprzedaży nakładem wytwórni Fueled by Ramen już 5 października. Singiel promujący zapowiadane wydawnictwo wraz z utworem “Nico and the Niners” miały swoją premierę 11 lipca w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej, a do piosenki “Jumpsuit” został również nagrany teledysk promujący.

twenty one pilots / Fueled by Ramen

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Twenty One Pilots zamyka wydany w 2015 roku album “Blurryface”, który promowały takie utwory jak “Heavydirtysoul”, “Ride” czy hitowe “Stressed Out”. Warto także wspomnieć, że w listopadzie 2016 roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej hali Torwar. Tym razem fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Twenty One Pilots powrócą do Polski w lutym w ramach trasy “The Bandito Tour”, która będzie promować nadchodzący krążek. Czekaliście na powrót Twenty One Pilots?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus