TEGO SŁUCHAM: 5 piosenek, które znajdziesz na playliście Saszan!

Saszan to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Obecnie artystka pracuje nad swoim drugim albumem. Do tej pory mogliśmy posłuchać już “8 Miejsc”, “Do Mnie Mów” oraz “Nie Chcę Ciebie Mniej”, czyli tegoroczną Eurowizyjną propozycję. A czego w wolnej chwili słucha wokalistka?

“Ciężko było wybrać ścisłą piątkę, bo wachlarz repertuaru, którego słucham jest bardzo szeroki, ale niech będzie taki zestaw. Oto piosenki, które włączę jako pierwsze, gdy dacie mi Spotify do ręki! :)”

1. Kavinsky – Nightcall

“Klimat tej piosenki mówi sam za siebie. Soundtrack z filmu „Drive” idealny na nocne przejażdżki autem po mieście. Mrocznie i wciągająco.”

2. Daft Punk – Instant Crush

“Mój ulubiony duet producencki z Francji i elektroniczna ballada o niespełnionej miłości. Wszystko dopełnione świetnym teledyskiem.”

3. Tame Impala – Let It Happen

“To właśnie tytuł tej piosenki wytatuowałam sobie na przedramieniu. Opowiada ona o zagubieniu w hałasie codzienności, monotonnej pracy i wykonywaniu codziennych czynności w beznadziei, a następnie próbie wyrwania się z tego. O walce z przeciwnościami i dążeniu do własnego spokoju ducha, szczęścia. Łączy się to z moimi poglądami, które godzą się z tym, co przynosi los. „Let It Happen” to forma akceptacji aktualnych etapów w życiu. Coś musi się wydarzyć, by mogło nastąpić kolejne :)”

4. Wac Toja – Labirynt

“W 2017 roku był to najczęściej słuchany utwór przeze mnie w serwisie Spotify. Piękny tekst, imponujące metafory, melodia, bit. Szczere i wzruszające. Wszystko tu się zgadza, a piosenka idealnie opisuje stan, gdy sami już nie wiemy, w którą stronę się udać.”

5. The Weeknd – I Was Never There

“Jeśli dacie mi możliwość puszczania muzyki w samochodzie – na pewno ten numer poleci jako pierwszy :). Mój ulubiony utwór z najnowszego wydawnictwa The Weeknd. Klimat przypomina mi piosenki Abela przed „Starboyem”, a te lubiłam najbardziej.”

Playlistę z utworami znajdziecie na naszym Spotify!

Przypominamy, że Saszan wystąpi 28 lipca w Złotych Tarasach w Warszawie, w repertuarze grupy ABBA. Ciekawe, które miejsce na jej playliście zajmują piosenki tego właśnie zespołu 😉

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus