TEGO SŁUCHAM: 5 piosenek, które ma na playliście Patryk Kumór

Już w najbliższy piątek (6 lipca) premiera najnowszego singla Patryka Kumóra “Skok na bank”. Z tej okazji wokalista postanowił wybrać dla nas pięć piosenek, z którymi ostatnio się nie rozstaje. Jesteście ciekawi czego słucha Patryk i co ma do powiedzenia o tych piosenkach? Sprawdźcie poniżej!

1. Jacob Banks – Unknown (To You)

To jedna z takich piosenek, która zdarza się raz na milion. Fantastyczny tekst, doskonały głos i pełna skala emocji, które nie pozwalają zapomnieć o tej kompozycji.

2. X Ambassadors – Unsteady

Nigdy nawet nie starałem się być obiektywny w ocenie twórczości tego zespołu :), jestem wielkim fanem otwartości muzycznej. Ten kawałek, sączył się zapętlony przez niejedną noc, w której musiałem pomyśleć nad tym co dalej.

3. 5 Seconds Of Summer – Youngblood

Muzyczna petarda, którą odpalam za każdy razem, kiedy ruszam w dłuższa trasę samochodem. Produkcyjnie kawałek jest dla mnie genialnym połączeniem wszystkiego co lubię. Na uwagę zasługuje też barwa głosu wokalisty, jak również sam topline.

4. Kartky – Blackout

Ci, którzy urodzili się w latach ’80 i na początku lat ’90 znajdą w tym kawałku mnóstwo „wspomnień”. Kartky to człowiek, który mocno przemówił do mnie swoim stylem, bitami i samym przekazem.

5. Flynn – Red Light

Kawałek przy którym można odpłynąć. Są takie utwory, wnoszące do naszego życia dużo świeżego powietrza – takim dla mnie jest “Red Light”. Fajne połączenie soundów, z bardzo ciekawym toplinem.

 

Playlistę Patryka znajdziecie również na naszym Spotify.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus