Taylor Swift i Hayley Kiyoko pogodzone na scenie

Hayley Kiyoko wydała 30 marca swój długo oczekiwany debiutancki album “Expectations”. Z tej okazji wokalistka udzieliła kontrowersyjnego wywiadu portalowi Refinery29, w którym odniosła się do tego w jaki sposób osoby z branży traktują jej emanowanie swoją orientacją seksualną. Słowa piosenkarki bardzo nie spodobały się fanom Taylor Swift, którzy zaatakowali piosenkarkę. Teraz obie artystki zaśpiewały razem na scenie.

Hayley Kiyoko w wywiadzie dla Refinery29 wyznała, że dziwi się, że krytykuje się ją za pisanie utworów o swoich związkach z kobietami, podczas gdy Taylor Swift może śpiewać o swoich byłych. Fani Swift zareagowali z oburzeniem, ale finalnie Taylor stanęła w obronie Hayley. Teraz obie wokalistki zaśpiewały wspólnie “Curious” na scenie podczas trasy koncertowej Swift.

Zaskoczeni?

UM Hayley Kiyoko THAT WAS INSANE!! Thank you so much for coming to surprise the crowd tonight at Gillette Stadium – THAT WAS SO MUCH FUN!!!! So stoked this was your first stadium performance, and you absolutely killed it 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Opublikowany przez Taylor Swift Czwartek, 26 lipca 2018

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus