Taconafide, Lanberry i Feel najpopularniejsi w Polsce [PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA 2018]

Związek Producentów Audio Video opracował zestawienia dotyczące najlepiej sprzedających się płyt fizycznych oraz najczęściej odtwarzanych utworów w stacjach radiowych w pierwszym półroczu 2018 roku. Na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS) znalazła się płyta “Soma 0,5 mg” Taconafide, czyli połączonych sił Taco Hemingwaya i Quebonafide. W zestawieniu utworów radiowych Airplay królowała piosenka “Gotowi na wszystko” w wykonaniu Lanberry oraz zespołu Feel.

To dobry rok dla hip hopu nie tylko na świecie. Również w Polsce przeżywa swój prawdziwy renesans. Połowa płyt z 10 najpopularniejszych w pierwszej połowie 2018 roku, to właśnie płyty hip hopowe. Najlepiej sprzedającym się albumem jest krążek “Soma 0,5 mg” projektu Taconafide, czyli Taco Hemingway i Quebonafide. Oto całe TOP 10 najlepszych albumów, a całe zestawienie znajdziecie na końcu artykułu

Natomiast jeżeli chodzi o listę najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych, to tutaj rządzą “Gotowi na wszystko” Lanberry i Feel. Utwór ten promował komedię romantyczną w reżyserii Michała Rogalskiego Gotowi na wszystko. Exterminator. Na pozycji 2. ulokowała się kolejna propozycja rodzimego twórcy i polska propozycja w konkursie Eurowizji, czyli Light Me Up Gromeego z gościnnym udziałem Lukasa Meijera, a podium zamknął utwór Breathe Jaxa Jonesa.

Oto całe top 10 najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. A całe zestawienie znajdziecie na końcu artykułu.

Czy jesteście zaskoczeni tym zestawieniem? Poniżej prezentujemy całe listy TOP 100 najpopularniejszych albumów i piosenek w stacjach radiowych.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus