“Skok na bank” – nowy singiel Patryka Kumóra!

Od wydania ostatniego, trzeciego albumu Patryka Kumóra mijają w tym roku  dwa lata. Wokalista jest już gotowy zaprezentować słuchaczom swój nowy materiał, a wydany właśnie utwór “Skok na bank” jest pierwszą muzyczną zapowiedzią nowego krążka Patryka.

Utwór “Skok na bank” powstał przy współpracy Patryka z duetem producenckim Amber Revival z Berlina –Nettą Nimrodi i Arie Burshteinem.

Doskonale pamiętam moment, w którym podjąłem decyzję aby napisać tą piosenkę. Czułem że pewien etap mojej muzycznej drogi jest już za mną i że jest to idealny moment, aby spojrzeć na swoją twórczość zupełnie z innej strony. “Skok na bank” to utwór przełamujący ograniczenia, które sam sobie przez lata stawiałem. Takie piosenki powstają w mgnieniu oka. Chociaż zaczynając proces twórczy absolutnie nie wiedziałem jak się zakończy, to właśnie to jest esencją tworzenia muzyki. Bez kalkulacji, kompromisów z sobą samym i zbędnej analizy. – mówi Patryk.

Teledysk do utworu nakręcił Paavo Turczynowicz.

Dyskografię Patryka zamyka na chwilę obecną album “11”, który został wydany w 2016 roku i promowały go takie single jak “Nigdy nie jest tak” czy “Nudzę się”. Wokalista podzielił się ostatnio z nami listą swoich ulubionych obecnie piosenek. Zobacz tutaj.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus