Sigala i The Vamps we wspólnym utworze! Posłuchaj kompozycji “We Don’t Care”

Brytyjski DJ i producent muzyczny Bruce Fielder, znany szerszej publice jako Sigala w lutym zaprezentował swój nowy singiel, w którym usłyszeć mogliśmy wokalistkę Palomę Faith. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż DJ zaprezentował kolejny utwór z grupą The Vamps oraz zapowiedział wydanie albumu studyjnego!

Piosenka “We Don’t Care” to kompozycja wyprodukowana przez DJ-a i producenta Sigalę, w której tym razem usłyszymy brytyjski zespół The Vamps. Utwór jest oficjalną zapowiedzią nadchodzącej premiery krążka producenta, który zaplanował jego wydanie na 21 września, a sam album będzie nosił tytuł “Brighter Days”. W skład wydawnictwa wejdą m.in. takie utwory jak wydane wcześniej “Easy Love”, “Give Me Your Love” z udziałem Johna Newmana czy wspomniany wcześniej utwór “Lullaby” z Palomą Faith.

Sigala / Ministry of Sound

Tracklista:

 1. Brighter Days
 2. Came Here for Love (with Ella Eyre)
 3. Feels Like Home (with Sean Paul and Fuse ODG featuring Kent Jones)
 4. Just Got Paid
 5. We Don’t Care (with The Vamps)
 6. You Don’t Know Me
 7. Somebody
 8. Lullaby (with Paloma Faith)
 9. Ain’t Giving Up (with Craig David)
 10. What You Waiting For
 11. Sweet Lovin’ (feat. Bryn Christopher) [Radio Edit]
 12. Revival
 13. Give Me Your Love (feat. John Newman & Nile Rodgers)
 14. All for Love
 15. Say You Do (feat. Imani Williams & DJ Fresh)
 16. Easy Love

Przypomnijmy, że Sigala zadebiutował w muzycznym show-biznesie w 2015 roku ze swoim singlem “Easy Love”, dzięki któremu zdobył rozgłos i który otworzył mu drzwi do kariery. Obecnie DJ przygotowuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu, który będzie zbiorem jego trzyletniego dorobku muzycznego. Premierowej kompozycji “We Don’t Care” z zespołem The Vamps możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus