Selena Gomez chciałaby wystąpić w filmie Bollywood

Niedawno osoba z otoczenia Seleny Gomez potwierdziła, że nowy album wokalistki wyjdzie jeszcze w tym roku. Od jakiegoś czasu piosenkarka próbuje powrócić na dobre po uporaniu się z problemami zdrowotnymi i sprawami osobistymi. Niedawno Selena wydała nowy utwór “Back To You”, a w jednym z ostatnim wywiadów zdradziła, że marzy jej się występ w filmie Bollywood.

Wokalistka promuje obecnie najnowszą część bajki “Hotel Transylwania”, w której użycza swojego głosu. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, wokalistka zdradziła, że chciałaby współpracować z nagrodzonym Oscarem kompozytorem A. R. Rahmanem, który odpowiedzialny jest za muzykę do filmu “Slumdog” oraz wielu kultowych filmów Bollywood.

Uwielbiam pracę A. R. Rahmana. On jest znany na całym świecie. Chciałabym móc zaśpiewać do jego piosenek. Myślę, że czymś wspaniałym jest śpiewanie w filmie Bollywood. Obserwuję kilku znanych muzyków w Indiach i uważam, że są rewelacyjni – powiedziała wokalistka.

Chcielibyście zobaczyć Selenę w filmie Bollywood?

Przypominamy, że z okazji urodzin piosenkarki (które miała 22 lipca) przygotowaliśmy zestawienie jej 10 najlepszych piosenek.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus