Robyn powraca! Nowy singiel w poniedziałek

Choć pewnie trudno w to uwierzyć, to od premiery ostatniej płyty Robyn zatytułowanej “Body Talk” mija w tym roku osiem lat. Wokalistka jest jednak w końcu gotowa powrócić w pełni na muzyczną scenę i już w przyszłym tygodniu wyda nowy singiel.

Robyn w poniedziałek (30 lipca) zaprezentuje fanom swój najnowszy singiel “Missing U”, który będzie pierwszą muzyczną zapowiedzią jej nowego studyjnego albumu. Wokalistka zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych krótką zapowiedź piosenki, która ma być wiadomością dla jej fanów.

Przypomnijmy, że Robyn zadebiutowała w muzycznym biznesie jeszcze w 1995 roku z płytą “Robyn Is Here”, a jej ostatnim studyjnym wydawnictwem jest doskonale przyjęty album “Body Talk”. Dodatkowo w ostatnich latach wokalistka współpracowała m.in. z popularnym duetem Röyksopp, a efekty połączenia ich muzycznych sił doczekały się nawet nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Dance/Electronic Album. Czekacie na dawkę nowej muzyki od Robyn?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus