Premiera pierwszego z dwóch teledysków Nicki Minaj do utworu “Bed”

Swoją premierę miał teledysk do utworu “Bed” Nicki Minaj, który nagrała wraz z Arianą Grandę. Raperka zapowiedziała, że jest to pierwszy z dwóch teledysków do tego utworu, jakie zobaczymy.

„Bed” trafiło do sprzedaży 14 czerwca i jest to kolejny utwór Nicki nagrany z Arianą Grande – wcześniej raperka i wokalistka stworzyły wspólnie singiel Side to Side, który trafił na album Ariany “Dangerous Woman” i długo podbijał listy przebojów, natomiast 20 czerwca swoją premierę miała piosenka “The Light Is Coming”, czyli kolejny duet Nicki i Ari, stworzony na potrzeby nadchodzącego krążka autorki przeboju No Tears Left to Cry.

Nicki ogłosiła, że w projekt zaangażowanych było dwóch reżyserów i zobaczymy wizję każdego z nich. Teledysk, który właśnie został wydany to pierwszy z dwóch klipów do kawałka “Bed”. Podobny zabieg zastosowała Rihanna przy premierze swojego singla “Work”.

Przypomnijmy, że Nicki ogłosiła wczoraj szczegółowe informacje na temat swojej nowej trasy koncertowej – „The Nickihndrxx Tour”, promującej album „Queen”, którego premierę zaplanowano na sierpień. Raperka odwiedzi kilka europejskich państw, w tym – po raz pierwszy – Polskę. Koncert Minaj oraz towarzyszącego jej rapera Future odbędzie się w 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus