Posłuchaj wspólnego utworu Skarbek, Gałuszewskiej i Lisowskiej “Tylko Mój”

Trzy popularne wokalistki: Honorata Skarbek, Marta Gałuszewska i Ewelina Lisowska nagrały utwór “Tylko mój”, który pochodzi z najnowszej animacji “Książę Czaruś”. Bajka już pod koniec lipca zagości na ekranach polskich kin. Dziś swoją premierę miał teledysk do wspomnianego utworu!

“Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna ŚnieżkaKopciuszekŚpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia” – czytamy w opisie dystrybutora filmu “Książę Czaruś”.

Wokalistki w klipie wcieliły się w Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka oraz Śpiącą Królewnę. Dziewczyny będą także dubbingowały głosy tych postaci. W oryginalnej wersji filmu, swoich głosów udzieliły Avril LavigneAshley TisdaleSia czy Demi Lovato.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus