Poppy w coverze utworu Gary’ego Numana! Posłuchaj piosenki “Metal”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy rok temu zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. W oczekiwaniu na nową muzykę, wokalistka nagrała cover utworu znanego brytyjskiego artysty Gary’ego Numana!

Piosenka “Metal” to cover utworu o tym samym tytule nagranego przez brytyjskiego artystę Gary’ego Numana w 1979 roku. Lirycznie kompozycja, inspirowana dziełami literackimi takich autorów jak Philip K. Dick czy William S. Burroughs, opowiada o robotycznym humanoidzie pragnącym być człowiekiem, a którego marzenie jest niemożliwe do spełnienia. Nie bez powodu więc Poppy wybrała właśnie ten utwór aby nagrać swoją własną wersję, ze względu na osobiste utożsamianie się z postacią utworu. Na ten moment nie wiadomo, czy kompozycja ta znajdzie się na drugim albumie gwiazdy oraz kiedy nastąpi jego premiera.

I’m Poppy Records / Mad Decent

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. W późniejszym czasie, już pod skrzydłami nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała światu swój debiutancki album “Poppy.Computer”, który zdobył spory rozgłos w Internecie. Premierowego utwotu “Metal” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus