Poppy prezentuje nowy utwór! Posłuchaj kompozycji “In a Minute”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy rok temu zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. Wokalistka zaprezentowała właśnie pierwszy singiel z nadchodzącego albumu!

Piosenka “In a Minute” to pierwszy singiel internetowej sensacji Poppy z jej nadchodzącego albumu, który prawdopodobnie nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera prawdopodobnie nastąpi jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Mad Decent. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 27 lipca. Warto również wspomnieć, że wokalistka niedługo zagra koncert dla polskiej publiczności już 1 października 2018 roku w Warszawie.

I’m Poppy Records / Mad Decent

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. W późniejszym czasie, już pod skrzydłami nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała światu swój debiutancki album “Poppy.Computer”, który zdobył spory rozgłos w Internecie. Premierowej kompozycji “In a Minute” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus