Poppy o swoim nadchodzącym albumie: “Chcę po prostu sprawić, aby świat był szczęśliwy i słodki, bo obecnie nikt tego nie robi”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy kontynuuje swoją muzyczną podróż. Po wydanym rok temu albumie “Poppy.Computer”, który spotkał się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił go nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, artystka rozpoczęła pracę nad jego następcą. Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku, a sama Poppy zdradziła, iż ma w zanadrzu kilka asów w rękawie!

Amerykańska gwiazda internetu Poppy zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu NME, iż premiera nadchodzącego albumu zatytułowanego “Am I A Girl” zaplanowana jest na jesień tego roku. W rozmowie z dziennikarzem podzieliła się również m.in. swoimi muzycznymi inspiracjami:

Bardzo dużo słuchałam Gary’ego Numana i kocham bardzo zespół Of Montreal. Madonnę oczywiście też. To przecież Madonna, jest królową. Uwielbiam jej piosenki, a jest również jedną z najlepszych artystek wszech czasów.  Potrafi śpiewać i tańczyć jednocześnie.

Poza swoimi inspiracjami wokalistka uchyliła również rąbka tajemnicy odnośnie brzmienia planowanego albumu “Am I A Girl”, który ma być zupełnie inny od poprzedniego wydawnictwa:

Brzmi on trochę jak Kate Bush i jest tam trochę wpływu francuskich brzmień. Na albumie będą kolaboracje, na które jestem też bardzo podekscytowana. Nagrałam piosenkę z Grimes i z Diplo również. Utwory będą się bardzo od siebie różnić, ale to właśnie wprawia mnie w ekscytację. Pracowałam również z Fernando Garibayem. Jest bardzo utalentowany i tworzył mój ulubiony album Lady Gagi [przyp. red. – “Born This Way”]. Miałam okazję z nim pracować i on naprawdę rozumie, co chcę przekazać. Jest geniuszem.

Poppy zdradziła również w jaki sposób doszło do spotkania dwóch światów – jej i Grimes oraz co wynikło z ich współpracy:

Zaobserwowała mnie na Twitterze, wtedy ja wysłałam jej wiadomość: “Cześć, lubię Cię. Nagrajmy razem piosenkę”. W efekcie czego stworzyłyśmy razem kilka numerów. Jest bardzo utalentowana.

Instagram: @grimes

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy”. W późniejszym czasie, już pod skrzydłami nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała światu swój debiutancki album “Poppy.Computer”, który zdobył spory rozgłos w Internecie, a obecnie wokalistka zaprezentowała najnowszy utwór “In a Minute” będący zapowiedzią nadchodzącego krążka. Warto również wspomnieć, że wokalistka niedługo zagra koncert dla polskiej publiczności już 1 października 2018 roku w WarszawieCzekacie na nowy album Poppy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus