P!nk i Avril Lavigne pomogą Keshy w walce z Dr. Luke’m

Batalia sądowa Keshy z producentem Dr. Luke’m trwa już ponad trzy lata. Rozwiązania konfliktu jednak nie widać, a teraz w obronie wokalistki postanowiły stanąć P!nk i Avril Lavigne.

Kesha pozwała Dr. Luke’a i zarzuciła mu gwałt oraz to, że podczas jej kariery wielokrotnie ją zastraszał. Sprawa ta ciągnie się już od ponad trzech lat, a w międzyczasie sam producent postanowił również pozwać Keshę. Zarzucił jej, że przez cały ciągnący się w nieskończoność proces, utracił możliwość nagrywania z innymi wielkimi nazwiskami, z którymi współpracował wcześniej. Ma być to związane ze złą reputacją, z którą musi się zmierzyć przez pozew Keshy.

Prawdopodobnie znany producent miał na myśli między innymi takie nazwiska jak P!nk czy Avril Lavigne, ponieważ obie wokalistki stanęły właśnie w obronie Keshy.

Artystki podpisały dokument, w którym podkreśliły, że ich zakończenie współpracy z producentem nie ma żadnego związku ze sprawą Keshy i nie pracowały z nim już od dłuższego czasu, jeszcze przed pozwem, który wystosowała ich młodsza koleżanka.

To nie pierwszy raz kiedy wokalistki stoją w obronie Keshy. Przy okazji wydania swojego ostatniego albumu P!nk wypowiedziała się na temat Dr. Luke’a.

Nie wiem co tam naprawdę zaszło. Wiem natomiast, że niezależnie czy Dr. Luke faktycznie to zrobił, że zasłużył na to co go spotkało, bo jest złym człowiekiem. Powiedziałam mu to w twarz i nie pracuję z nim od tej pory. Nie wykonuje dobrze swojej pracy, nie jest miłą osobą, nie robi tego co powinien kiedy ma okazję i po prostu mu nie współczuję.

Czy ta sprawa kiedykolwiek się zakończy?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus