Paul McCartney zagra w Krakowie. Znamy szczegóły

Paul McCartney wystąpi w Polsce. Legendarny muzyk już 3 grudnia zagra w w Tauron Arenie Kraków. Będzie to pierwsza wizyta Paula McCartneya w tym mieście, ale nie pierwsza w Polsce. Pięć lat temu muzyk koncertował bowiem w Warszawie.

Trasa Paula McCartneya, zatytułowana „Freshen Up”, rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku wystąpi on na festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Koncerty w Europie rozpoczną się pod koniec listopada. Koncert w Polsce będzie jednym z pierwszych na kontynencie.

Odwiedzanie nowych miejsc to ekscytujące doświadczenie, które pozwala zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy – powiedział muzyk, zapowiadając swój koncert w Polsce.

Miejsca na trybunach kosztują: 279, 379, 479 oraz 579 zł. Na płycie będą dwie strefy – tańsza za 379 zł i droższa za 579 zł.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus