Nowy singiel Ariany Grande: “God Is a Woman”. ZOBACZ TELEDYSK!

Nowy album Ariany Grande, który ponoć w całości spodobał się wytwórni jest już ukończony i czeka na swoją premierę, która odbędzie się 17 sierpnia. Nadchodzący krążek promował do tej pory singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry” oraz utwór “The Light Is Coming” nagrany z Nicki Minaj. Dziś Ariana zaprezentowała fanom kolejny singiel z krążka “Sweetener”.

Początkowo premiera singla “God Is a Woman” była zaplanowana na 20 lipca, jednak artystka ogłosiła, że została ona przesunięta o tydzień wcześniej. Ariana zdradziła również, że piosenka opowiada o “seksualnej mocy kobiet i tym, jak kobiety są dosłownie wszystkim, a wszechświat jest w nas”.

Posłuchajcie!

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę “Sweetener” wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus