Nowa płyta Seleny Gomez jeszcze w tym roku?

W ostatnim czasie amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez usunęła się odrobinę w cień i postanowiła odpocząć od świata show-biznesu. Po wydanym w 2017 roku utworze “Wolves”, zrealizowanym z DJ-em i producentem Marshmello wokalistka zniknęła nam z oczu głównie za sprawą problemów zdrowotnych i spraw osobistych. Niedawno jednak Selena powróciła z nowym utworem “Back To You”, który promuje drugi sezon serialu “13 powodów”. Osoba z otoczenia Seleny potwierdza, że nowy album wyjdzie jeszcze w tym roku!

Selena już dość długo pracuje nad swoim trzecim solowym krążkiem, drugim wydanym poza wytwórnią muzyczną Disneya – Hollywood Records. Wydaje się, że oczekiwania fanów wokalistki dobiegają końca. Hung Vanngo – osobisty makijażysta Seleny potwierdził fanom, że jej nowy album zostanie wydany jesienią tego roku. “Warto czekać” – dopisał w hasztagu Hung.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. Utwór “Wolves” jest jedną z czterech kompozycji, które wokalistka zaprezentowała w 2017 roku, wśród których były również “Bad Liar”, “Fetish” oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus