Nowa płyta i film krótkometrażowy od Years & Years

Ten weekend jest z pewnością niezwykle ekscytujący dla fanów brytyjskiego zespołu Years & Years. Wczoraj światło dzienne ujrzał nowy album grupy, „Palo Santo”, a także promujący go 15 minutowy film o tym samym tytule. Polscy fani oprócz tego już dziś będą mieli okazję ujrzeć członków zespołu na żywo, wystąpią oni bowiem podczas ostatniego dnia festiwalu Open’er. 

W skład albumu „Palo Santo” wchodzi w sumie 14 utworów. Jest on już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Krążek promowany był przez single „Sanctify” oraz „If You’re Over Me”. Jest to  pierwsze wydawnictwo  grupy od czasu płyty „Communion” z 2015 roku.

Warto również wspomnieć, że dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół Years & Years już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim Torwarze 1 lutego 2019 roku. Wejściówki na koncert będzie można nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn w lipcu tego roku. Szczegóły na temat sprzedaży biletów zostaną podane do wiadomości już wkrótce. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Years & Years: 1.02.2019 Warszawa, COS Torwar.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus