Nowa piosenka Cascady! POSŁUCHAJ “Back For Good”

Cascada powraca z nowym singlem. Wokalistka wraz ze swoim zespołem zaprezentowali swój pierwszy nowy kawałek w tym roku, który zatytułowany jest “Back For Good”. Nie zapowiada się jednak, aby Cascada chcieli wydać album. Dlaczego?

Rok temu wokalistka tria Cascada – Natalie Horler, przyznała, że zamierzają skupić się tylko na wydawaniu singli, bez tworzenia albumu. Tak zostały wydane takie utwory, jak “Blink”, “Madness”, “Reason”, “Run” i “Playground”. Teraz otrzymaliśmy nowy kawałek Cascady, pierwszy w tym roku, który zatytułowany jest “Back For Good”.

Cascada wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością w Europie, a grafik tria wypełniony jest praktycznie od początku roku do września włącznie – być może dlatego na chwilę obecną nie zdecydowano się na wydanie albumu.

Dyskografię zespołu zamyka wydany w 2013 roku album ‘The Best Of Cascada”, na którym znalazły się trzy nowe piosenki. Ostatni album studyjny natomiast pochodzi z 2011 roku i jest to krążek “Original Me”, na którym znalazły się takie single jak “Pyromania” czy “San Francisco”.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus