Missy Elliott potwierdza, że nie otrzyma w tym roku nagrody VMA Vanguard

Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, że Missy Elliott otrzyma w tym roku najważniejszą nagrodę gali MTV Video Music Awards, czyli Vanguard im. Michaela Jacksona. Raperka postanowiła jednak je zdementować.

W tym roku po raz 35 odbędzie się gala MTV Video Music Awards. Ceremonia zawita do Nowego Jorku, a dokładniej do Radio City Music Hall i zaplanowana jest na 20 sierpnia 2018 roku. Cały internet żyje tym, kto w tym roku mógłby otrzymać nagrodę Vanguard za dorobek artystyczny. My również z tej okazji zrobiliśmy specjalną ankietę, w której swój głos możecie oddać TUTAJ.

Jedną z faworytek do nagrody jest Missy Elliott. Raperka ma na swoim koncie 5 statuetek VMA, a w jej videografii znajdziemy 20 teledysków. Missy jednak zdementowała plotki o tym, że dostanie nagrodę, na swoim Twitterze.

Widzę mnóstwo informacji, że dostanę nagrodę MTV Video Vanguard Michaela Jacksona. Chciałabym sprostować, ze nawet nie byłam brana pod uwagę. Ale jestem wciąż poruszona miłością, którą mi okazaliście. To byłoby coś wspaniałego i byłabym zaszczycona, jednak przykro mi to mówić, ale sądzę, że nawet nie byłam na liście osób, które mogłyby w tym roku otrzymać nagrodę VMA Video Vanguard.

Chcielibyście, aby Missy otrzymała nagrodę? Poniżej przypominamy kilka jej teledysków.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus