Miley Cyrus szykuje się na powrót?

Czy wkrótce możemy spodziewać się nowej muzyki od Miley Cyrus? Wszystko na to wskazuje!

Z kont społecznościowych wokalistki oraz z jej strony internetowej zniknęły zdjęcia, co ostatnio jest modne w świecie celebrytów jako zamykanie pewnego etapu w karierze i rozpoczynanie kolejnego. Wygląda na to, że era “Younger Now” dobiegła końca! Internet zawrzał, a do trendów na Twitterze natychmiast trafił hasztag #MileyIsComing.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane “Younger Now” składało się z 11 utworów (w tym single “Malibu” i tytułowe “Younger Now”), nad którymi artystka pracowała przez ostatnie kilka lat. Album jest następcą płyt “Bangerz” oraz wydanego cyfrowo “Miley Cyrus & Her Dead Petz”, z których pierwszą śmiało uznać można za jedną z najważniejszych płyt pop ostatniej dekady – w końcu to z niej pochodzą hity “Wrecking Ball” czy “We Can’t Stop”, które odniosły ogromny sukces na całym świecie.

Miley Cyrus ma na swoim koncie jak dotąd sześć studyjnych albumów, które podbiły listę Billboardu, pięć wyprzedanych tras koncertowych i ponad 30 milionów sprzedanych utworów. Piosenkarka, aktorka i autorka tekstów jest jedną z najbardziej wpływowych artystek światowej popkultury.

Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy szczegóły nowej odsłony piosenkarki. Która era w karierze Miley przemawia do was najbardziej?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus