Miley Cyrus rozpoczyna nową współpracę?

Dyrektor generalny marki Victoria’s Secret podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem, po którym fani nie mają wątpliwości!

Edward Razek opublikował wczoraj zdjęcie na którym widoczne są modelki Victoria’s Secret i… Miley Cyrus? Fani rozpoznali wokalistkę po charakterystycznych tatuażach. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane po tym, jak Cyrus polubiła post!

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu wokalistka usunęła wszystkie zdjęcia ze swoich kont na portalach społecznościowych oraz ze strony, co w świecie muzycznym zazwyczaj zwiastuje nową “erę”. Ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane “Younger Now” składało się z 11 utworów (w tym single “Malibu” i tytułowe “Younger Now”), nad którymi artystka pracowała przez ostatnie kilka lat. Album jest następcą płyt “Bangerz” oraz wydanego cyfrowo “Miley Cyrus & Her Dead Petz”, z których pierwszą śmiało uznać można za jedną z najważniejszych płyt pop ostatniej dekady – w końcu to z niej pochodzą hity “Wrecking Ball” czy “We Can’t Stop”, które odniosły ogromny sukces na całym świecie.

Czy Miley powróci ze zdwojoną siłą? Wkrótce się przekonamy 😉

https://www.instagram.com/p/BlVU2qWFP2P/?taken-by=ed_razek

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus