Mikolas Josef w nowej wersji eurowizyjnego hitu! Posłuchaj utworu “Lie to Me” w języku hiszpańskim

Pochodzący z Czech Mikolas Josef zdecydowanie może zaliczyć ostatnie kilka miesięcy do wyjątkowo udanych. Wokalista nie tylko zajął szóste i najwyższe jak dotąd miejsce w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji jako reprezentant swojego kraju, lecz także zasłynął w wyobraźni popowych odbiorców za sprawą utworu “Lie to Me”, który zdołał nawet przedostać się na listy przebojów w kilku europejskich krajach. Nic zatem dziwnego, że artysta idzie teraz za ciosem i prezentuje światu nową, dość zaskakującą wersję swojego największego dotąd hitu.

Piosenka “Lie to Me” to najnowszy singiel Mikolasa Josefa, który fani mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć jeszcze pod koniec 2017 roku. Na fali rozgłosu za sprawą udziału w Eurowizji 2018 artysta zapowiedział premierę hiszpańskojęzycznej wersji tego kawałka, który ostatecznie trafił do sieci 20 lipca. Zdania na temat nowej osłony kompozycji są co prawda dość podzielone, jednak nie sposób odmówić muzykowi znajomości panujących w popowym świecie trendów.

Przypomnijmy, że artysta wydał jak dotąd cztery single, a jego debiutancka profesjonalna kompozycja ukazała się jeszcze w 2015 roku. Nowej wersji kompozycji “Lie to Me” możecie oczywiście wysłuchać poniżej. Przekonuje was Mikolas Josef w tej odsłonie?

Udostępnij na Google Plus