Marina and the Diamonds potwierdza: premiera nowego albumu jesienią

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, czyli Marina and the Diamonds, pracuje od dłuższego czasu nad swoim nowym albumem. Wokalistka zdradziła właśnie na swoim Twitterze, że premiera nowego krążka już jesienią.

Niedawno Marina potwierdziła fanom, że jej nową muzykę usłyszymy jeszcze w tym roku. Teraz wokalistka oznajmiła, że jest właśnie w drodze do Los Angeles, gdzie będzie kończyć produkcję następcy “Froot” i album będzie miał swoją premierę jesienią.

Witajcie przyjaciele. Mam nadzieję, że korzystacie z lata. Ja jestem w drodze do Los Angeles, gdzie będę kończyć produkcję mojego kolejnego albumu. Jestem bardzo szczęśliwa. Wiem, że minęło sporo czasu, ale obiecuję, że ten kolejny krążek jest warty oczekiwania. Do zobaczenia jesienią. Wasza Marina

Przypominamy, że w marcu wokalistka wrzuciła do swoich mediów społecznościowych fragment nowej piosenki w wykonaniu akustycznym.

Jak podawał serwis Hamada Mania, Marina współpracuje nad swoim nowym albumem m.in. z Jasonem Eviganem (odpowiedzialnym za takie hity jak “Chains” Nicka Jonasa czy “Heart Attack” Demi Lovato) oraz Sarą Hudson (“Black Widow” Iggy Azalei czy “Get On Your Knees” Nicki Minaj), a sam krążek ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Plotki również głoszą, że wśród osób zaangażowanych w prace nad krążkiem są też takie osobistości jak Bonnie McKee i Jesse Saint John. Niedawno wokalistka widziana była również Laną Del Rey i Jackiem Antonoffema jej  wpisy w mediach społecznościowych przykuły uwagę słynnego producenta Williama Orbita.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus