Macklemore prezentuje teledysk do utworu “How to Play the Flute”

Amerykański raper Macklemore w tamtym roku wydał swoje pierwsze solowe wydawnictwo od ponad dwunastu lat. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta postanowił jakiś czas temu kolejny raz postawić na działalność solową i zaprezentować światu swój drugi studyjny krążek “GEMINI”. Do tej pory krążek promowały m.in. takie utwory jak “Glorious”“Marmalade” czy “Good Old Days” z udziałem wokalistki Keshy. Zacne grono zostało powiększone o kolejną kompozycję, a wraz z nią do sieci trafił również teledysk!

Piosenka “How to Play the Flute” to kompozycja pochodząca z najnowszego albumu Macklemore’a“GEMINI” wydanego nakładem wytwórni Bendo. Gościnnie w piosence usłyszymy również rapera King Draino. Oficjalny teledysk do utworu zadebiutował w sieci 18 lipca, a jego reżyserem jest Jake Magraw.

Przypomnijmy, że dotychczasową karierę artystyczną Macklemore’a zamyka wydane z Ryanem Lewisem wydawnictwo “This Unruly Mess I’ve Made”, które trafiło na sklepowe półki w lutym zeszłego roku. Zwariowany teledysk do piosenki “How to Play the Flute” możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus