Louis Tomlinson wraca do X-Factor!

Louis zyskał sławę w “The X-Factor” w ramach One Direction, czyli najpopularniejszego zespołu, który powstał w tym programie. W 2015 ponownie pojawił się w talent show, by pomóc Simonowi Cowellowi podjąć decyzję na etapie Domów Jurorskich. W 2018 ma natomiast usiąść za sędziowskim panelem na dłużej.

Brytyjski wokalista i autor tekstów ma dołączyć do składu sędziowskiego razem z gwiazdą rocka Robbie Williamsem i jego żoną Aydą Field. Simon Cowell – twórca programu oraz najważniejszy członek jury ma nadzieję, że umowa zostanie zawarta w ciągu najbliższych kilku dni.

Louis Tomlinson i jego koledzy z boysbandu – Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan oraz Zayn Malik przyszli do programu osobno, jednak na etapie castingów Simon Cowell podjął decyzję o połączeniu ich w zespół, a później został ich mentorem. Grupa zajęła trzecie miejsce w 7 edycji programu w 2010 roku i podpisała kontrakt z wytwórnią Syco.

Przypomnijmy, że solowym debiutem członka 1D była piosenka “Just Hold On”, stworzona w 2016 roku we współpracy ze Steve’em Aoki, którą zadedykował swojej zmarłej na raka mamie. W 2017 Louis wypuścił trzy kolejne utwory, promujące jego nadchodzący album – “Just Like You”, “Miss You” oraz “Back To You” w duecie z Bebe Rexhą. Data premiery krążka nie jest jeszcze znana, lecz wpisy na Twitterze wokalisty zwiastują, że jest już blisko!

Poniżej możecie posłuchać “Miss You”, czyli ostatniego dotychczas utworu piosenkarza.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus